Contactpersonen

Alle contactgegevens binnen handbereik

Voor algemene organisatorische zaken of vragen kunt u contact opnemen met het parochiesecretariaat. Ook als u niet weet waar u het beste terecht kunt met uw vraag of opmerking is het secretariaat het juiste adres. Zij kunnen u verder helpen. Voor specifieke zaken (misintenties, parochieblad, bestuur) vindt u de contactgegevens hieronder.

Pastoraal medewerkers

Maciej Sendecki

Pastoor

Dorpsstraat 55, 1688 CA Nibbixwoud

pastoor@rkwieringermeer.nl

0227 – 60 12 55

Parochie Bestuur

Marco van Soesbergen

Handelend Voorzitter

voorzitter@rkwieringermeer.nl

bestuur@rkwieringermeer.nl

Alice Vink – de Baaij

Secretaris

secretaris@rkwieringermeer.nl

bestuur@rkwieringermeer.nl

Parochie Secretariaat

Arnold Meijerink | Marga Smit

bemensing parochiesecretariaat

secretariaat@rkwieringermeer.nl

0227 – 60 12 55

maandag en vrijdag van 9:00 tot 12:00

Belangrijk:

Is er niemand aanwezig op het parochiesecretariaat, beluister voor dringend contact dan het bandje voor verdere informatie.

Parochiebladen

De Steunzender – Wieringermeer

T. Hoogenbosch

Contactpersoon redactie

steunzender@rkwieringermeer.nl

Parochie Contact – Wieringen

volgt

Contactpersoon redactie

mailadres volgt

Misintenties

Marga Smit

Contactpersoon

misintenties@rkwieringermeer.nl

0227 – 66 32 23

Parochiekoor St. Cecilia

Wieringen

Volgt

Voorzitter

emailadres

06 –

Wieringermeer

Thea Knook

Voorzitter

emailadres

06 –

Kinderkoor Eigenwijs

Annelize Bouma-van Steenis

Dirigente & Contactpersoon

j.h.bouma@quicknet.nl

06 – 27 20 77 15

Jongerenkoor Arrival

Isabelle Bakker

Secretaris & Contactpersoon

info@jongerenkoorarrival.nl

06 – 27 35 23 65

Jenneke Oomen

Dirigente

zingen@jennekeoomen.nl

06 – 28 84 54 89

Gemengd Koor Mistral

Marja Faber

Voorzitter

zangkoormistral@hotmail.com

0227 – 58 17 78

Joke van Binsbergen

Secretaris

zangkoormistral@hotmail.com

0227 – 50 15 70

Hippokoor

Joke Muller

Dirigente
0227 – 60 26 68

Catrien van Veen-Oden

Organiste
catrienoden@gmail.com

't Oeverse Koor

Jos Glim

Dirigent & Organist

jhl.glim@quicknet.nl

0227 – 59 21 66

Website

Christiaan Bos Media

Creative Designer

info@christiaanbos.com

06 – 23 84 94 15

Jenneke Oomen

Webmaster

webmaster@rkwieringermeer.nl

06 – 28 84 54 89

Samen kerk

Al bent u wel of niet in de kerk, wij zijn samen kerk en biddend verbonden.

Lees deze eenmalige gids nu ook online als digitale uitgave!

Altijd op de hoogte

Wilt u wekelijks het laatste parochienieuws in uw mailbox?